fbpx

Montaż

Powstaliśmy z pasji do tworzenia drzwi.

Zdajemy sobie sprawę, że kupno drzwi dobrej jakości to inwestycja na całe lata, dlatego nasz zespół tworzą nie tylko specjaliści od sprzedaży i doradcy, ale również doświadczeniu monterzy. Jest to grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczenie, którzy zrealizują Państwa zlecenie z dbałością o każdy szczegół. Wykwalifikowani monterzy stolarki budowlanej są niezwykle ważni, ponieważ samodzielny montaż może wiązać się z nieprawidłową instalacją oraz ryzykiem niebezpieczeństwa. Dlaczego warto zamówić drzwi z montażem? W Lublinie nasi najlepsi fachowcy dowiozą drzwi pod wskazany adres oraz wykonają profesjonalne prace związane z prawidłowym zamontowaniem ościeżnic i skrzydeł.

Nasi montażyści posiadają wszelkie szkolenia i certyfikaty wymagane przez dostawców. Właśnie dlatego, zlecenia wykonywane przez naszych specjalistów przebiegają sprawnie i bez zbędnych problemów. Odpowiedni montaż drzwi w Lublinie przeprowadzany przez naszych pracowników gwarantuje wysoką jakość na lata. Aby cała realizacja przebiegła prawidłowo należy spełnić kilka warunków:

  • otwór drzwiowy, który często wymaga dopracowania musi być odpowiednio przygotowany,
  • wstawienie ościeżnicy musi zostać wykonane starannie,
  • prawidłowe rozmieszczenie rozpór
  • po spełnieniu wszystkich wcześniejszy warunków, można przystąpić do osadzania skrzydła.

Po tak przeprowadzonej pracy pozostaje już tylko wykonanie niezbędnej regulacji drzwi. Z montażem w Lublinie i innych miastach radzimy sobie terminowo, sprawnie i zawsze zachowujemy porządek po wykonanej pracy!