fbpx
Znajdujesz się tutaj:
Strona główna » DRZWI » DRZWI WEWNĘTRZNE » DRZWI WEWNĘTRZNE PRZESUWNE

DRZWI WEWNĘTRZNE PRZESUWNE

W dzisiejszych czasach rynek meblarski oferuje szereg różnych modeli i rodzajów drzwi. Jednym z najchętniej wybieranych typów są drzwi wewnętrzne przesuwane. W Lublinie wybierane są z kilku względów. Po pierwsze, umieszczając je w mniejszych przestrzeniach, w których otwierane skrzydło może sprawiać problem, zyskujemy sporo cennego miejsca. To również dobry wybór dla miejsc, w których otwierane drzwi mogą spowodować kolizję. Wykorzystanie drzwi przesuwnych sprawdzi się także w pokojach, które otwiera się okazjonalnie lub dla ogromnych przestrzeni na przykład salonu z holem.

Szukając drzwi przesuwnych w Lublinie warto zajrzeć do salonu Projekt Plus, który oferuje nie tylko szeroki wachlarz drzwi wewnętrznych, ale również wielu innych akcesoriów. Nasi doświadczeni specjaliści zaproponują różne propozycje oraz doradzą, które z nich będą dla Państwa najlepsze.

Drzwi przesuwające się wzdłuż ściany można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracyjny w pomieszczeniu. To rozwiązanie jest dostępne w wielu wariantach. Z myślą o naszych konsumentach, staramy się kompletować produkty w różnych fasonach. Miłośnikom stylu modern proponujemy drzwi o nowoczesnym wyglądzie. Natomiast do eleganckich i stonowanych wnętrz o wiele bardziej pasują drzwi w stylu klasycznym. Poniżej znajdą Państwo kilka rozwiązań drzwi przesuwnych, które w Lublinie posiadamy na ekspozycji w naszym salonie.

Jeszcze innym rozwiązaniem są drzwi przesuwne, które po otwarciu chowają się ścianie. Dzięki temu stają się one zupełnie niewidoczne, co dla fanów minimalizmu może okazać się bardzo korzystne. Drzwi schowane w ścianie pozwalają na „uwolnienie” przestrzeni. Warto pamiętać, że aby móc zastosować to rozwiązanie, ściana musi zostać odpowiednio przygotowana. W ścianie powinno znaleźć się miejsce na kasetę, w której chowają się skrzydła drzwi przesuwanych. W Lublinie zapraszamy do salonu przy ul. Zamojskiej 53!

PRZYKŁADOWE DRZWI WEWNĘTRZNE PRZESUWNE

SALON HANDLOWY

Projekt Plus Jarosław Węgorek
ul. Zamojska 53, 20-102 Lublin
NIP: 946-137-87-64
Konto: 62 2490 0005 0000 4530 8495 9229
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 9-17, Sob. 9-13
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki.
Czytaj więcej »

Realizacja

make.lublin.pl