fbpx

DRZWI DWUSKRZYDŁOWE

Jednym z elementów w ofercie naszego salonu w Lublinie są również drzwi dwuskrzydłowe. Możecie tu znaleźć drzwi dwuskrzydłowe producentów takich jak Dewro, Moric, Lagrus czy Eclisse. Drzwi wewętrzne tego typu to jedno z ciekawszych rozwiązań.

Drzwi dwuskrzydłowe to świetny pomysł, dzięki któremu dodamy wnętrzu elegancji, przestrzeni oraz zyskamy możliwość poszerzenia przejścia między pomieszczeniami. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w łatwy sposób nadać miejscu wagę i podkreślić fakt, żę jest dla nas istotne. Dlatego często stosuje się takie drzwi jako wejście do salonu czy jako wejście z wiatrołapu do domu.

Najczęściej drzwi dwuskrzydłowe są symetryczne, to znaczy, że oba skrzydłą są równej szerokości. Zazwyczaj spotykaną konstrukcją drzwi dwuskrzydłowych są te rozwieralne, ale równie często można spotkać drzwi przesuwne.

Jeśli chcemy dodać naszym wnętrzon elegancji i jednocześnie cenimy sobie nowoczesność, drzwi dwuskrzydłowe będą idealnym rozwiązaniem. Należy jednak pamiętać, że nie jest to rozwiązanie na każdą kieszeń. Jednak dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu takich drzwi możemy nadać wnętrzu dodatkowej estatyki i funkcjonalności. Podwójne skrzydła sprawią, że przestrzeń będzie bardziej otwarta i przestronna.

Jeśli planują Państwo remont lub budowę domu i drzwi dwuskrzydłowe są dla Państwa czymś interesującym serdecznie zapraszamy do naszego salonu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie.