fbpx

Drzwi

Drzwi są nieodłącznym elementem wykończenia budynku. Spotykamy je praktycznie na każdym kroku, dlatego trudno dziś wyobrazić sobie pomieszczenie bez tego elementu. Drzwi zapewniają poczucie komfortu, bezpieczeństwa oraz pozwalają zachować prywatność. Poza tym ich ciekawy wzór i estetyczny wygląd stanowi zawsze interesujący element dekoracyjny. W naszym salonie Projekt Plus posiadamy największy wybór drzwi do Waszego domu. Wszystkim Klientom oferujemy indywidualne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu.

Rodzaje drzwi

W związku z tym, że drzwi pełnią różne funkcję, na rynku znajdziemy wiele modeli i wzorów. Poszczególne typy skrzydeł różnią się od siebie m. in. materiałem, stopniem odporności na czynniki zewnętrzne lub rodzajem mocowania. Najbardziej znanym i powszechnym rozróżnieniem jest podział na drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Trzecią kategorią mogą stanowić jeszcze drzwi obiektowe i techniczne, ze względu na szczególne parametry, jakie powinny posiadać. W naszej ofercie znajdziecie każdy rodzaj drzwi, również drewniane. W Lublinie obejrzeć je można w naszym salonie lub w galerii na stronie czy profilu Facebook.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to po prostu drzwi wejściowe do budynku, czyli te usytuowane na zewnętrznej ścianie obiektu. Główne zadania, jakie powinny spełniać drzwi zewnętrzne to ochrona przed włamaniem oraz uszczelnienie budynku. Warto zaznaczyć, że nie każdy materiał będzie odpowiedni do wykonania tego rodzaju drzwi. Ze względu na wytrzymałość, najczęściej stosowanymi materiałami są drewno, stal i aluminium.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne rozdzielają pomieszczenia. Wymagania odnośnie tworzywa nie są aż tak ograniczone, jak w wypadku drzwiach wejściowychDrzwi drewniane – w Lublinie najczęściej montowane są w domach wolnostojących. Bardzo często wybierane są również drzwi szklane i te z płyt drewnopodobnych. Niektóre drzwi wewnętrzne, oprócz podstawowej funkcji wydzielania pomieszczenia, pełnią również rolę dekoracyjną stanowiąc integralną część aranżacji całego wnętrza.

Oferta Projekt plus – najlepsze drzwi w Lublinie

Nasza firma z niezwykłą starannością i uwagą śledzi najnowsze trendy stolarskie, dlatego produkty oferowane przez zespół Projekt Plus są doceniane nawet przez najbardziej wymagających Klientów. Ofertę przygotowujemy w oparciu o współprace najlepszych specjalistów od projektowania wnętrz oraz czołowych producentów stolarki. Bogaty wybór drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, obiektowych i technicznych gwarantuje idealne dopasowanie oferty do każdego projektu. Wybieramy najlepszych producentów, a oprócz wysokiej jakości materiałów i dobrych danych technicznych, staramy się zapewnić również szeroki wybór drzwi o unikatowym designie.

Posiadamy produkty m.in. takich firm jak:

 • Porta,
 • Entro,
 • DRE,
 • Moric,
 • Klea,
 • Pol-skone.

W Lublinie nasi Klienci mają do wyboru:

 • drzwi stalowe,
 • drzwi aluminiowe,
 • drzwi szklane,
 • drzwi ukryte,
 • drzwi antywłamaniowe,
 • drzwi techniczne,
 • drzwi przesuwne,
 • drzwi drewniane.

W Lublinie, nasi doświadczeni specjaliści pomogą w doborze odpowiednich drzwi i zaoferują najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów zapewniamy drzwi z montażem w Lublinie i okolicznych miastach takich jak Puławy, Chełm, Zamość, Świdnik, Łęczna, Kraśnik, Siedlce, Janów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Krasnystaw, Radzyń Podlaski, Lubartów, Radom i Biłgoraj

W Projekt Plus nie boimy się wyzwań. Podejmujemy się realizacji nawet nietypowych rozwiązań według projektu naszego Klienta. Dzięki temu, nasi konsumenci zyskują nie tylko oryginalny i solidny produkt, ale również długoterminowe zadowolenie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych rodzajów drzwi, kliknij w obrazek. Zapraszamy również do obejrzenia galerii z ofertą naszych produktów.

Chcesz mieć dobre drzwi? W Lublinie, zapraszamy do salonu przy ul. Zamojskiej 53 – czekamy na Twój kontakt!