fbpx
Znajdujesz się tutaj:
Strona główna » DRZWI » DRZWI ZEWNĘTRZNE » DRZWI DREWNIANE

DRZWI DREWNIANE

Drzwi drewniane z racji naturalnych właściwości drewna posiadają doskonałą izolację i niską rozszerzalność cieplną. Charakteryzują się również długą trwałością, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych lakierów, odpowiednio odpornych na działanie warunków atmosferycznych takich jak promieni UV czy deszczu.

Bardzo szeroka gama wzornictwa, kolorystyki jak również możliwość wykonania drzwi na indywidualne zamówienie idealnie dopasowane do potrzeb naszego Klienta to podstawowe zalety.

Przestrzeń, dużo światła i poczucie lekkości, czyli to czego często poszukują dzisiaj nasi klienci i projektanci.

Drzwi całoszklane PARMAX  sprawdzą się świetnie zarówno w nowoczesnym biurze, Twoim domu  Dzięki zastosowaniu odpowiednio hartowanego szkła i precyzji wykonania drzwi całoszklane będą estetyczne i bezpieczne przez długie lata.

Chcąc podkreślić wyjątkowy charakter naturalnego materiału jakim jest drewno a w szczególności dąb przygotowaliśmy dla Państwa możliwość wykonania drzwi Parmax Top Design Wood w dębie szczotkowanym. Przepiękny unikalny wzór jaki tworzy w takim przypadku usłojenie zachwyci nawet najbardziej wyszukany gust i podkreśli indywidualny charakter jego właściciela.

 

 

Wysokie drzwi w nietypowych wymiarach to dla Nas nie problem. W ofercie Firmy Parmax  posiadamy specjalny system stabilizacji skrzydła przez co nawet ciężkie drzwi są komfortowe i łatwe w użytkowaniu. Oferujemy możliwość wykonania każdego modelu drzwi na niestandardową wysokość 300 cm.

Nowoczesny design, dostępność ciekawych materiałów jak np. spieki jako okładzina w drzwiach zewnętrznych dają nam możliwość stworzenia wyjątkowego stylu elewacji i wnętrza naszego domu. Nasi specjaliści zrobią wszystko, aby drzwi idealnie pasowały do elewacji oraz spełniały swoją funkcję bezpieczeństwa i zachowania ciepła Państwa domu.

PRZYKŁADOWE DRZWI DREWNIANE

SALON HANDLOWY

Projekt Plus Jarosław Węgorek
ul. Zamojska 53, 20-102 Lublin
NIP: 946-137-87-64
Konto: 62 2490 0005 0000 4530 8495 9229
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 9-17, Sob. 9-13
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki.
Czytaj więcej »

Realizacja

make.lublin.pl