fbpx
Znajdujesz się tutaj:
Strona główna » KLAMKI

KLAMKI

Klamka to element wnętrza, na który zazwyczaj nie zwraca się uwagi, nawet w momencie, gdy wybieramy drzwi do domu. Jednak propozycje klamek dostępnych w Lublinie na naszej ekspozycji sprawią, że w Waszych wnętrzach klamki nie pozostaną niezauważone.

Oferta naszego sklepu jest bogata w różnego rodzaju klamki, w tym te o klasycznych formach, jak również nowoczesne i unikatowe. Dobrze dobrana klamka powinna być dopasowana zarówno do samych drzwi, jak i całego wnętrza. Oferujemy szeroką gamę wzorów i odcieni, tak aby każdy Klient mógł wybrać odpowiednie dla siebie klamki. W Lublinie, w salonie Projekt Plus posiadamy produkty znanych marek, tak jak: AXA, Aprile, LineaCali, Colombo,Convex, Oliwari, VS, Mandelli, Si APRE, Salice Paolo oraz Tupai. Mając do dyspozycji tylko najlepsze marki sprawimy że wybór klamek do Państwa drzwi będzie czystą przyjemnością. W trosce o naszych klientów, służymy pomocą w formie profesjonalnego doradztwa. Nasi doświadczeni specjaliści przedstawią mocne strony każdego produktu, co znacznie ułatwi późniejszy wybór.

Chcemy zaznaczyć, że aspekt funkcjonalny oraz wysoką jakość naszych produktów docenią Państwo już po pierwszym dotknięciu klamek znajdujących się na naszej ekspozycji. Szukasz idealnej klamki? W Lublinie zapraszamy do salonu Projekt Plus!

PRZYKŁADOWE KLAMKI

SALON HANDLOWY

Projekt Plus Jarosław Węgorek
ul. Zamojska 53, 20-102 Lublin
NIP: 946-137-87-64
Konto: 62 2490 0005 0000 4530 8495 9229
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 9-17, Sob. 9-13
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki.
Czytaj więcej »

Realizacja

make.lublin.pl